24Karaty - sieć salonów jubilerskich

bigiel

Złote kolczyki bigiel

Kolczyki bigiel to jedne z najpopularniejszych dodatków biżuteryjnych. Ich zapięcie zapewnia komfortowe noszenie biżuterii i minimalizuje ryzyko zgubienia ulubionej ozdoby. Takie kolczyki damskie zdobi się kamieniami, płaskimi elementami o różnych kształtach i zawieszkami.

Złote kolczyki z zapięciem bigiel 

Złote kolczyki z biglem otwartym nie wymagają dodatkowych elementów zabezpieczających. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że ozdoby będą dobrze trzymać się w uszach, skorzystaj z baranków (zatyczek jak przy sztyftach).

Gdy dnie spędzasz aktywnie i chcesz bez obaw nosić ulubioną biżuterię, lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będą złote kolczyki z zapięciem typu bigiel zamknięty. Mają one specjalne oczko, o które zaczepiasz haczyk, aby przypadkiem nie wysunął się on z ucha.

Złote kolczyki zapinane na bigiel znajdziesz głównie w kolorze żółtym i o najpopularniejszej próbie 585.

Kolczyki z zapięciem bigiel znajdziesz z różnymi kamieniami, zarówno naturalnymi (np. z brylantami), jak i syntetycznymi (np. z cyrkoniami).

Szczególnie chętnie wybierane są kolczyki z cyrkoniami. Wyglądem przypominają one drogocenne diamenty, połyskują równie urzekająco, występują w wielu elektryzujących barwach i są o wiele tańsze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium