Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skup złota

Skup złota w Częstochowie

TWOJE 24 KARATY

Wymień stare złoto na nowe przy pomocy 24 Karaty

Oprócz wyjątkowych kolekcji biżuterii, swoim klientom proponujemy również skup złota i srebra na optymalnych warunkach. Gwarantujemy Ci fachową i darmową wycenę, co do której możesz być pewny.

skup złota w salonie 24Karaty w Częstochowie

Jeśli posiadają Państwo w domu niepotrzebne czy zniszczone elementy biżuterii, takie jak:

 •  złote pierścionki,
 •  złote naszyjniki,
 •  złote łańcuszki,
 •  złote kolczyki,
 •  złote bransoletki,
 •  złote zawieszki,
 •  złote broszki,

mogą je Państwo w łatwy sposób spieniężyć, sprzedając w jednym z salonów 24 Karaty. Nasze salony dają gwarancję dobrej ceny, a każdy z wykwalifikowanych pracowników pomoże w prosty sposób sfinalizować transakcję i na przykład za otrzymaną kwotę wybrać coś nowego. Każdego dnia nasi pracownicy sprawdzają notowania giełdowe, aby wciąż, dzień po dniu, móc zaproponować najwyższą cenę w mieście.

atrakcyjna cena odkupu biżuterii

Skup złota

W wielu domach znajduje się stara, nienoszona już złota biżuteria - to elementy tak zwanego złota użytkowego. Może to być złoty pierścionek bez cyrkonii, zerwana złota bransoletka czy złota broszka bez zapięcia. Jeśli wiadome jest, że tego typu rzeczy nie będą już potrzebne, a nie mają one wartości sentymentalnej, najlepiej jest biżuterię sprzedać.

Co sprzedawać?

W salonach 24 Karaty przyjmujemy zarówno złoto, jak i srebro użytkowe. Głównie są to jednak elementy biżuterii. Nieważne jest dla nas, w jakiej formie jest przyniesiona biżuteria - ważna jest próba złota. Nasi pracownicy sprawdzą i wycenią wszystko - bez względu na to czy będzie to zerwany łańcuszek próby 333, czy może piękny pierścionek w próbie 750.

Próby złota a jego wartość

Najniższą wartość na rynku ma obecnie próba 333, która, obok próby 375, często jest spotykana w produkcji masowej. Najbardziej popularna jest jednak próba 585, czyli złoto 14-karatowe.

Nasi wyszkoleni pracownicy przy sprawdzeniu i wycenianiu złota podczas skupu zawsze posiłkują się obecnymi notowaniami giełdowymi, które są przez nich sprawdzane na bieżąco. Dzięki temu w salonie 24 Karaty otrzymają Państwo cenę za sprzedawane złoto zawsze zgodną z tym, co pokazują wyniki giełdowe - i jednocześnie prawdopodobnie najwyższą cenę w mieście. Przy omawianiu prób złota warto wspomnieć również o tej oznaczonej 583 - są nią ocechowane stare polskie wyroby, ale także wyroby wykonane na terenie byłego Związku Radzieckiego. Oczywiście przyjmujemy złoto bez względu na jego kolor - czy jest to stare, tak zwane czerwone złoto, różowe, białe czy to najpopularniejsze - żółte.

próba złota a wartość

Giełda a cena złota w skupie

Cena złota na giełdzie jest bardzo ruchoma. Jeśli gotówka potrzebna jest natychmiast, mogą Państwo zabrać biżuterię, którą chcą sprzedać, i udać się do jednego z salonów 24 Karaty w Częstochowie. Jeśli jednak zależy Państwu na jak najwyższej cenie złota, mogą Państwo monitorować notowania giełdowe, aby wiedzieć, kiedy cena złota w skupie będzie najbardziej korzystna.

Jak sprawdzić złoto

Jak już wspomnieliśmy powyżej, każdy z naszych pracowników jest odpowiednio wyszkolony i potrafi sprawnie orzec czy element biżuterii jest złoty, pozłacany, czy na przykład wykonany ze stali chirurgicznej. Pierwszym krokiem, który każdy może wykonać samodzielnie, jest wyszukanie na wyrobie puncy państwowej - jeśli mowa o współczesnej biżuterii ocechowanej w Polsce, będzie to wybita próba:

 •  próba złota 750
 •  próba złota 333,
 •  próba złota 375,
 •  próba złota 585,

i głowa rycerza. W starszych wyrobach stosowane były jednocyfrowe stemple zastąpione później przez trzycyfrowe, gdzie próba 3 jest zastąpiona przez cyfrę 585, 2 przez 750 i tak dalej. Jeśli na wyrobie nie ma wybitej próby lub z czasem została ona zatarta, nasi pracownicy sprawdzą kruszec przy pomocy specjalnego kwasu na kamieniu probierczym. Wtedy będziemy mieć już stuprocentową pewność co do metalu, z jakiego została wykonana biżuteria.

kamień probierczy

Sprzedaż złota na odległość?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi salonami 24 Karaty - również telefonicznego. Sprzedaż złota możliwa jest także na odległość. Najlepiej jest przeprowadzić tego typu transakcję na miejscu, jednak kiedy nie jest to możliwe, oferujemy konkurencyjne rozwiązania. Mogą Państwo wysłać do nas złoto, a my, po jego sprawdzeniu, zaoferujemy właściwą i uczciwą cenę. Dzięki naszemu niemal dwudziestoletniemu doświadczeniu na rynku mają Państwo gwarancję dobrej ceny i uczciwości - nawet podczas transakcji przeprowadzanych na odległość.

Skup złota w 24 Karaty – Krok po kroku:

1. Dostałeś nietrafiony prezent? W swoich zbiorach znajdujesz złotą biżuterię, której już nie będziesz nosił? A może chcesz wymienić starą biżuterię na nową? Przyjdź do 24 Karaty i dokonaj bezpłatnej wyceny.

2. Na miejscu sprawdzamy Twoją biżuterię i proponujemy Ci najlepsze możliwe warunki. Do każdego powierzonego nam grama złota czy srebra podchodzimy kompetentnie i rzetelnie. Pamiętaj, że waga nie obejmuje kamieni lub dodatków- liczy się sam kruszec.
 
3. Dokonujemy transakcji, a Ty cieszysz się gotówką, którą dostajesz od ręki!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium