Kategorie artykułów
Jak wyczyścić biżuterię ze złota i srebra?
Jak wyczyścić biżuterię ze złota i srebra?

Biżuteria ma bardzo bogatą i daleko sięgającą historię, jednak pod postacią, jaką znana jest nam dziś, zaczęła się pojawiać w roku 2000 p.n.e. Trudno nam powiedzieć, czy starożytni Egipcjanie w jakiś sposób konserwowali lub czyścili elementy biżuterii. Wiemy jednak, że dzięki nowym technologiom i rozwojowi cywilizacji, nie musimy się już martwić zmatowionymi pierścionkami czy ciemnymi łańcuszkami.

czytaj całość »
Co warto wiedzieć o skupie złota?
Co warto wiedzieć o skupie złota?

Jeśli posiadają Państwo w domu niepotrzebne czy zniszczone elementy biżuterii, takie jak: złote pierścionki, złote naszyjniki, złote łańcuszki, złote kolczyki, złote bransoletki, złote zawieszki czy złote broszki mogą je Państwo w łatwy sposób spieniężyć, sprzedając w jednym z salonów 24 Karaty. Nasze salony dają gwarancję dobrej ceny, a każdy z wykwalifikowanych pracowników pomoże w prosty sposób sfinalizować transakcję i na przykład za otrzymaną kwotę wybrać coś nowego. Każdego dnia nasi pracownicy sprawdzają notowania giełdowe, aby wciąż, dzień po dniu, móc zaproponować najwyższą cenę w mieście.

czytaj całość »
Wszystko o skupie srebra
Wszystko o skupie srebra

Oprócz wyrobów jubilerskich wykonanych ze złota, skupujemy również wyroby jubilerskie ze srebra. Srebro jest jednym z najbardziej cenionych metali szlachetnych, a ze względu na swoją przystępną cenę jest bardziej popularne niż złoto. Oznacza to, że niemal każdy z nas posiada w domu jakieś niepotrzebne czy zniszczone elementy biżuterii, które można sprzedać w jednym z salonów 24 Karaty.

czytaj całość »
Jak przechowywać biżuterię
Jak przechowywać biżuterię

Nieważne czy jest to biżuteria złota czy srebrna, współczesny wyrób czy może okazy pochodzące jeszcze ze spółdzielni Warmet lub Orno. Biżuterię każdego rodzaju i z każdego metalu powinno się właściwie przechowywać, aby maksymalnie wydłużyć jej żywotność.

czytaj całość »
Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o złocie
Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o złocie

Złoto jest jednym z najcenniejszych metali szlachetnych. Ludzie często decydują się na sprzedaż wyrobów ze złota – również u nas, w salonie 24 Karaty – kiedy szybko i od ręki potrzebują pieniędzy. Jak jednak upewnić się, że biżuteria, którą mamy w domu, jest złota?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium