O nas

Home / O nas

Katarzyna Żabicka

ZAŁOŻYCIELKA FIRMY 24 KARATY

Z wykształcenia prawnik, ukończyła Uniwersytet Wrocławski oraz studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W wieku 20 lat założyła pierwszy salon jubilerski. Obecnie firma 24 Karaty obejmuje aż 6 salonów jubilerskich w Częstochowie.

Katarzyna jest profesjonalistką, która w pracy kieruje się uczciwością i zaangażowaniem. Jest wymagającą, sprawiedliwą i cenioną przez współpracowników szefową. Jej sposób na udany biznes to indywidualizm – przejawiający się zarówno w podejściu do pracowników, jak i każdego klienta.

Prywatnie żona i mama dwóch chłopców. Ta życiowa rola ma dla niej największe znaczenie, daje motywacje i energię do działania. W wolnym czasie stawia na aktywny wypoczynek i podróże, które oczyszczają umysł oraz pozwalają nabrać dystansu do życia.

TWOJE 24 KARATY

Witaj w świecie biżuterii

24 Karaty to sieć salonów, w ramach której od 2002 roku zajmujemy się skupem oraz sprzedażą najwyższej jakości złota i srebra. Otwierając pierwszy z salonów jubilerskich zastanawialiśmy się, co jeszcze wyjątkowego możemy dać naszym klientom. Wybraliśmy indywidualizm – i dziś stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta oraz starannie wyselekcjonowaną biżuterię, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Coś więcej niż tylko biżuteria

Niezwykła jakość

Swoim klientom proponujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane kolekcje biżuterii.

Szeroki wybór

Ponadczasowy design, a może coś zgodnego z aktualnymi trendami? To wszystko znajdziesz u nas!

Zespół specjalistów

W każdym z naszych salonów czekają na Ciebie specjaliści, gotowi doradzić oraz dokonać bezpłatnej wyceny.

Doradztwo, doświadczenie, doskonałość

Zastanawiasz się, jakie obrączki wybrać? Potrzebujesz pomocy przy wyborze pierścionka zaręczynowego? A może posiadasz biżuterię na sprzedaż i chciałbyś ją wycenić? Zapraszamy Cię do jednego z naszych salonów.